October 15, 2013

Yes!

Pewnego pięknego, letniego czerwcowego dnia zostałam najszczęśliwszą Narzeczoną pod słońcem i ten stan utrzymuje się aż do dnia dzisiejszego ;) Lato dobiegło końca, rozpoczęła się złota jesień i nadszedł czas na niezwykle przyjemne zajęcie: organizację ślubu i wesela. Zakochana w detalach, każdą wolną chwilę poświęcam wyszukiwaniu nietuzinkowych pomysłów, które sprawią, że ten dzień w otoczeniu najbliższych będzie wyjątkowy. Dzień w którym dwoje ludzi postanawia związać się ze sobą na zawsze wymaga unikatowej oprawy. 
Od dzieciństwa uwielbiałam wszystko notować w rozmaitych notesach, zeszytach i brulionach, podkreślać, używać długopisów i flamastrów we wszystkich kolorach tęczy dlatego też przy organizacji mojego ślubu i wesela nie mogłam się powstrzymać przed kupnem osobnego notesiku. Szybko okazało się, że notes nie jest w stanie pomieścić kalejdoskopu pomysłów. Idealnym rozwiązaniem okazał się "Notatnik Panny Młodej" . Przydaje się już teraz a po ślubie będzie cudowną pamiątką. 

A teraz niespodzianka! ;) Na tej stronie będziecie mogli/mogły kupić notatnik w promocyjnej cenie (49,99zł zamiast tej, która wyświetla się na ekranie + bezpłatna przesyłka), powołujcie się na hasło "montissima" ;) 

Odliczanie do ślubu czas rozpocząć...  :)One beautiful summer day in June I became the happiest bride under the sun, and this state is maintained until today ;) Summer is over, the golden autumn began and it's time for a very joyful activity : the organization of the wedding. I love details and I spend every free time on searching for unusual ideas which will make This day special. The day when two persons decide to be together and forever should be unique. 
Since childhood I love to write everything down in a variety of notebooks, to use highlighters, pens and markers in all colors of the rainbow. I could not resist to buy a dedicated notebook which will help me to organize my wedding. The one that I choosed first quickly became too small and I was really happy to find the "Bride's notepad" (only available in Polish). This notepad is very useful now, and after my wedding it will be a wonderful souvenir. 

The countdown for my wedding just begun ... :)

No comments:

Post a Comment