October 23, 2013

June, june, june...

Czerwiec jest moim ulubionym miesiącem. Zawsze w tym miesiącu miały miejsce przełomowe fakty w moim życiu. Przede wszystkim: w czerwcu się urodziłam ;) W czerwcu zdałam maturę, otrzymałam prawo jazdy i skończyłam studia. W czerwcu zostałam narzeczoną i w czerwcu też zostanę żoną :)

Poza tym w czerwcu są moje ulubione truskawki i właśnie wtedy mogę zrobić z nich deser truskawkowo-bezowo-śmietanowy, który jest bezkonkurencyjny. Czerwcowe wieczory są długie i romantyczne a słoneczne dni są zapowiedzią lata, wakacji i wypoczynku :) Czerwiec rządzi! ;)


June is my favourite month. All important facts in my life happened in this month. First of all, I was born in June;) In June I finished high school, I obtained my driver's license and I graduated. In June I became bride and in June I will become wife :)

Moreover, in June are my favorite strawberries and that's when I can make an unrivaled strawberry-meringue-whipped cream dessert. The June evenings are long and romantic and sunny days are the harbinger of summer, holidays and relax :) June rocks! ;)
No comments:

Post a Comment